SR25 SR25
SR15 SR15
SR5 SR5
SR3 SR3
SR60 SR60
SR25 SR25
SR15 SR15
SR5 SR5
SR3 SR3
SR60 SR60

Relacje z targów

Tea & Coffee World Cup 2017

Singapur

Podczas tych targów zaprezentujemy piece SR5 i SR25. Oprócz stoiska F06, na którym będzie można zapoznać się z ofertą, będzie możliwe obejrzenie pieca w trakcie palenia kawy – w namiocie na zewnątrz hali. Mamy nadzieję, że targi pozwolą nam na zdobycie klientów na rynkach azjatyckich.

World of Coffee 2017

Budapeszt

Targi organizowane przez Speciality Coffee Association www.sca.coffee - największą organizację skupiającą producentów kawy speciality na świecie. Podczas targów zaprezentowaliśmy pierwszy piec wyprodukowany przez naszą firmę – SR25. Piec cieszył się dużym zainteresowaniem i zostaliśmy zauważeni jako firma dostarczająca wysokiej jakości maszyny.

Coteca 2014

Hamburg

Targi COTECA to największe w Europie targi łączące branżę, kawy (coffee – CO), herbaty (tea - TE) i kakao (cocoa – CA). Podczas tych targów zaprezentowaliśmy jeden z pieców wyremontowanych przez naszą firmę. Spotkaliśmy się z ciepłym przyjęciem i zaznaczyliśmy swoją pozycję jednej z najbardziej konkurencyjnych firm dostarczających wyremontowany sprzęt do produkcji kawy.

Tea & Coffee World Cup 2014

Warszawa

Pierwsze targi, na których się wystawialiśmy, jak również pierwsze międzynarodowe targi dla producentów kawy i herbaty zorganizowane w Polsce. W 2014 zajmowaliśmy się głównie remontami pieców do palenia kawy. Pozyskaliśmy wiele interesujących kontaktów biznesowych i jako młoda firma mogliśmy uznać uczestnictwo w tych targach za duży sukces.