SR25 SR25
SR15 SR15
SR5 SR5
SR3 SR3
SR60 SR60
SR25 SR25
SR15 SR15
SR5 SR5
SR3 SR3
SR60 SR60

Relacje z targów

World of Coffee 2019

Berlin

Coroczne targi organizowane przez Speciality Coffee Association www.sca.coffee. Tym razem udało Nam się zaprezentować Nasze autorskie piece - SR5, SR15, SR25 i SR60. Nasze stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Uznano nas za najszybciej rozwijającą się firmę. Po promocji Naszej oferty dostawaliśmy coraz to więcej telefonów z zapytaniami. Z pewnością zobaczycie Nas na następnych eventach tego organizatora.

Tea & Coffee World Cup 2017

Singapur

Podczas tych targów zaprezentowaliśmy piece SR5 i SR25. Oprócz stoiska F06, na którym było można zapoznać się z ofertą, były możliwe do obejrzenia piece w trakcie palenia kawy – w namiocie na zewnątrz hali. Targi pozwoliły nam na zdobycie klientów na rynkach azjatyckich.

World of Coffee 2017

Budapeszt

Targi organizowane przez Speciality Coffee Association www.sca.coffee - największą organizację skupiającą producentów kawy speciality na świecie. Podczas targów zaprezentowaliśmy pierwszy piec wyprodukowany przez naszą firmę – SR25. Piec cieszył się dużym zainteresowaniem i zostaliśmy zauważeni jako firma dostarczająca wysokiej jakości maszyny.

Coteca 2014

Hamburg

Targi COTECA to największe w Europie targi łączące branżę, kawy (coffee – CO), herbaty (tea - TE) i kakao (cocoa – CA). Podczas tych targów zaprezentowaliśmy jeden z pieców wyremontowanych przez naszą firmę. Spotkaliśmy się z ciepłym przyjęciem i zaznaczyliśmy swoją pozycję jednej z najbardziej konkurencyjnych firm dostarczających wyremontowany sprzęt do produkcji kawy.

Tea & Coffee World Cup 2014

Warszawa

Pierwsze targi, na których się wystawialiśmy, jak również pierwsze międzynarodowe targi dla producentów kawy i herbaty zorganizowane w Polsce. W 2014 zajmowaliśmy się głównie remontami pieców do palenia kawy. Pozyskaliśmy wiele interesujących kontaktów biznesowych i jako młoda firma mogliśmy uznać uczestnictwo w tych targach za duży sukces.