SR25 SR25
SR15 SR15
SR5 SR5
SR3 SR3
SR60 SR60
SR25 SR25
SR15 SR15
SR5 SR5
SR3 SR3
SR60 SR60

Coffed – z miłości do kawy!

Istniejemy od 2008. Na samym początku nasza działalność polegała na poszukiwaniu klientów zainteresowanych maszynami przemysłowymi oraz pośredniczeniem w ich kupnie i sprzedaży. Rok 2009 był dla nas przełomowy, wtedy zrealizowaliśmy pierwszy w historii Coffed projekt renowacji i dostawy maszyn dla Firmy Mokate w Żorach. Później wszystko potoczyło się bardzo szybko. Rynek docenił wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, co w rezultacie pozwoliło nam w 2013 roku wybudować halę warsztatowo-magazynową o powierzchni 799m2. Wewnątrz hali stworzyliśmy nowoczesny zakład zajmujący się produkcją nowych urządzeń do palenia kawy, w którym działamy do dnia dzisiejszego.

Nie stoimy w miejscu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek jest dynamiczny, a technologia zmienia się z dnia na dzień. Właśnie dlatego stawiamy na inwestycje w zaawansowane maszyny do obróbki stali oraz sprzęt, który daje nam możliwość projektowania, wytwarzania nowych własnych urządzeń do wypalania kawy. Ciągłe inwestycje w nowe technologie pozwoliły nam wyprodukować i sprzedać ponad 60 urządzeń do palenia kawy i dostarczyć je do naszych klientów na całym świecie. Zapraszamy do zakładki "realizacje". W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy i koniecznością zakupu kolejnych urządzeń do obróbki stali, stale rozbudowujemy naszą Firmę.

Zespół to nasz przepis na sukces

Coffed to obecnie 22 pracowników, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. To ich talent oraz doświadczenie stoją za naszym sukcesem. Posiadamy również własny dział rozwoju, w którym wykwalifikowani fachowcy, projektanci, automatycy myślą o tym, jak sprawić, że będziemy jeszcze lepsi.

Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa

Pomimo uznania klientów, nie spoczywamy na laurach. Wprowadziliśmy na rynek nasze autorskie projekty – piece do palenia kawy SR3SR5, SR15, SR25, SR60 - które są innowacyjne w swojej konstrukcji i pozwalają użytkownikowi zmieniać parametry pracy nawet w najdrobniejszych szczegółach. Dział rozwoju pracuje również nad wdrożeniem do produkcji pieców o zasypie kawy zielonej do 120kg, które zostaną wdrożone do produkcji i sprzedaży jeszcze w 2020/21 roku.

Produkcja i edukacja

Oprócz produkcji i sprzedaży urządzeń do palenia kawy, proponujemy naszym klientom szkolenia z obsługi naszych urządzeń, doradztwo, wsparcie techniczne. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak wiele mamy Ci do zaoferowania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Firmy, aby na miejscu zobaczyć jak ciężko pracujemy, by dostarczyć klientom najlepszej jakości piece do palenia kawy.

ZAPRASZAMY!

Wideo