Piece do kawy Coffed

Gdzie jakość ma znaczenie!

Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku. Właściciel firmy, z niezwykle dużym doświadczeniem zdobytym w poprzedniej firmie rozpoczął proces tworzenia przedsiębiorstwa. Tak powstawał pomysł Coffed

Na początku naszej działalności szukaliśmy klientów zainteresowanych maszynami przemysłowymi oraz pośrednictwem w ich zakupie czy sprzedaży. W 2009 roku zakończyliśmy pierwszy poważny projekt renowacji i dostawy urządzeń dla Mokate w Żorach.

Od tego momentu budowaliśmy coraz to większą renomę i zaufanie wśród kontrahentów. W 2013 roku powstała Nasza hala produkcyjno-magazynowa wraz z biurami o powierzchni 799m2. Wewnątrz stworzyliśmy w pełni zmechanizowany zakład, w którym tworzymy urządzenia do palenia kawy. Powstające na terenie firmy produkty są wytwarzane od zera, dzięki staraniom Naszych specjalistów.

Coffed factory
Pokaż wszytskie

Rozwój - czyli przepis na sukces

Dynamiczny rynek, zmieniająca się technologia – staramy się sprostać tym zmianom z dnia na dzień. Inwestycje związane z zaawansowanymi maszynami do obróbki stali, ze sprzętem niezbędnym do projektowania i automatyzowania dają Nam możliwość wprowadzenia wszelkich udoskonaleń i optymalizacji

Sprzedaliśmy i wyremontowaliśmy ponad 250 urządzeń do palenia kawy na całym świecie. Kontakt z klientami pozwala Nam na wyeliminowanie wszelkich usterek lub wprowadzenie niezbędnych innowacji już w trakcie tworzenia nowych projektów.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, stale rozbudowujemy Nasz zakład.

Załoga zwarta niczym 300 Spartan

Nasza rodzina Coffed to obecnie 22 specjalistów, wykonujących swoją pracę w zawodzie. Domowa atmosfera wpływa na funkcjonowanie całej ekipy.

Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu efektem końcowym każdego projektu jest sukces całego przedsiębiorstwa jak i klienta. Ciągłe szkolenia, podnoszone kwalifikacje wpływają na efektywność Naszej marki.

Nadal mamy coś do udowodnienia

Nie spoczywamy na laurach. Mimo wielu pozytywnych opinii wciąż staramy się udoskonalać. Każdy krok to nowy krok – rutyna pozostaje daleko w tyle.

Wprowadzone do oferty autorskie projekty SR3, SR5, SR15, SR25, SR60 – są zautomatyzowane oraz innowacyjne, pozwalające użytkownikom zmieniać i monitorować parametry pracy w najdrobniejszych szczegółach. Dział rozwoju pracuje także nad wdrożeniem do produkcji pieców o zasypie kawy zielonej do 120kg. Planowany termin wprowadzenia nowych realizacji szacujemy na 2021/2022 rok.

Skontaktuj się

Skontaktuj się z naszym głównym sprzedawcą poprzez telefon
lub podany email